Karakter boyutu :
RİZE'YE SAÇILAN RENK TOHUMLARI MEYVE VERİYOR!

RİZE'YE SAÇILAN RENK TOHUMLARI MEYVE VERİYOR!

Tarih 05 Mayıs 2016, 17:22 Editör reşat tula

Derepazarı Merkez İlkokulu " Tohum " adlı bültenin ilk sayısını çıkardı.

Derepazarı İlkokulu öğrencileri tamamen kendi eserleriyle meydana getirdikleri bülten çıkardılar. Sene boyunca çalışmalarını sürdüren ve bu çalışmalarını öğretmenleriyle paylaşan öğrenciler ilgi ve destekle tam hızla çalışmaya devam ettiler.
Öğrencilerin deneme, şiir, resim ve röportajların yer aldığı bültende okulda bir yıl boyunca yapılan faaliyetlerle ilgili fotoğraflara yer verildi.
Bültenin yayın kurulunda yer alan öğrenciler " Tohum " adlı çalışmayı Vali Ersin Yazıcı'ya taktim ettiler.
TOPRAĞA SAÇILAN TOHUMLAR UYANMIŞ
Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin, Okul Müdürü Hasan Seyis ve Sınıf Öğretmenleri İsmail Şimşek ve İlknur Gedikli ile birlikte kabul ettiği öğrencileri tebrik eden Vali Yazıcı," Bugün Sizleri burada görmekten son derece mutlu oldum. Yapmış olduğunuz çalışmanın burada güzel sonucunu görmek beni çok mutlu etti. Çok güzel bir çalışma olmuş. Bol bol okuyarak ve yazarak bu yeteneğinizi daha da geliştireceksiniz. Sizleri tebrik ediyorum. Çok güzel rengârenk bir bülten olmuş. RENK Projesi çocuklarımızın hayal gücü, yaratıcılık, yetenek ve potansiyellerinin ortaya çıkması için çocuklarımıza sunulmuş bir fırsattır. Yayın kuruluna ve emeği geçen herkesi kutlarım"dedi.
Öğrencilerin merak ettiği konular hakkında ve eğitim-öğretim, okuma-yazma üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Ersin Yazıcı öğretmen ve öğrencilere günün anısına kitap hediye etti.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI