Karakter boyutu :
Yavaş Gidin Ama Sağlam Gidin !

Yavaş Gidin Ama Sağlam Gidin !

Tarih 07 Mayıs 2016, 17:38 Editör reşat tula

Rize Devlet Hastanesi Eğitim Salonu'nda düzenlenen toplantıya, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, 112 Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Zikrullah Tüfekçi, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. İlkay Şimşek ile acil yardım istasyonlarında çalışan sağlık personeli katıldı.

Tepe, burada yaptığı konuşmada, 112 personelinin saygı ve sevgi içerisinde çalışması gerektiğini belirterek, 112 acil sağlık hizmetlerinde çalışan personellerinin nöbet usulü ile görev yaptığını, ekip arkadaşlarıyla iletişime bağlı olarak personel verimliliği ve hizmet kalitesinin artabileceğini vurguladı.

Acil yardım ambulansı kullanan sürücülere de uyarılarda bulunan Tepe, "Özellikle vaka dönüşlerinde sürat yapmayın. Vatandaşlarımızın gözündeki ambulans süratli gider algısını değiştirin. Ambulans süratli değil, kontrollü ve temkinli gider. Yavaş gidin ama sağlam gidin. Kendi sağlığınızı koruyun ki hem ambulanstaki hasta ve yakınının hem de ekip arkadaşlarınızın sağlığını korumuş olun." diye konuştu.

rizede-112-acil-saglik-hizmetleri-toplantisi-duzenlendi-(2).jpg

İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. İlkay Şimşek ise toplantıda, 112 Acil Sağlık Hizmetleri kapsamında görev yapan komuta kontrol merkezi ile acil yardım istasyonlarında görev yapan tüm personelin sorunlarını ve çözüm önerileri görüştüklerini söyledi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI