Karakter boyutu :
BU GOLLER HİKMET HOCA’YA!....

BU GOLLER HİKMET HOCA’YA!....

Tarih 09 Mayıs 2016, 17:31 Editör reşat tula

Baştan söyleyeyim. Sonra unuturum.

Baştan söyleyeyim. Sonra unuturum. Bu takım Gaziantepspor’u yenmesin seneye aynen bir alt ligdeyiz. Hem de % de 100. Şimdilik % 50 düşmüştür bu takım diyebiliriz.
Hikmet Hoca!...Bu hafta Antep’i yen me de seni göreyim. Bak!.. Şu Trabzonspor’un genç takımına karşı oynadığımız, ya da oynattığın futbol var ya; bu tamamen senin eserin. 6 gol değil belki de 10 gol yiyebilirdin. Sen şükret ki; o gençler daha fazla atmadılar.
Bu skorun oluşmasında ve bu oyun tarzının nerden nasıl ortaya çıktığı konusu tamamen senin eserin.  İstek yok, kazanma azmi yok..  İnanın ki dünkü maçta Ç. Rizespor’un görüntüsü; bırakın puan almayı, çok daha farklı bir skorla sahadan ayrılabilirdi. Çünkü saha içi organizasyonlar son derece yetersizdi. Mücadele gücünden tamamen yoksu, her topu kaptırdıklarında geriye dönen oyuncu hiç denecek kadar yoktu. O ne biçim savunmaydı öyle.. Hata yapmak için herkes birbiriyle yarışırken Hikmet Hoca sanki yanda başka bir maçı seyrediyordu.
Kısaca yokları oynadı Ç. Rizespor.. Var olan rakibin attığı 6 gol. Yarım düzine.. Biliyorsun değil mi? 
Ç. Rizespor küme düşme hattından bu oyunla mı kurtulacak. Hadi canım sende!...
Şimdi Yumurta tamamen dayandı değil mi? Ligin şu ikinci yarısında oynattığın futbol ve aldığın puanlarla sen şimdi Mersinin de altında yer alacaktın. Kwveuke’den Allah razı olsun ki; İlk yarıda onun sayesinde 24 puan toplayabildin. Yoksa şimdi duman olmuştun.
Fazla söze gerek yok!.. Şimdi bu hafta içerde oynayacağımız Gaziantep maçını kazanmaktan başka çare de yok. Her şey tükenmiştir. Yani sana ve futbolculara verilen her şey. Nasıl biliyorsan öyle yap. Senin kaderin ve futbolcuların kaderleri bu maçta alınacak sonuca bağlı.
Bu maçta seyirci gelir destek verir mi bilemiyorum. Çünkü herkes şu an cin atına binmiş durumdadır. Rizeli taraftar burnundan soluyor. Gerisini sen hesap et..
Sonuç: Ben şahsen bu futbolla bu ligde kalıp kalamayacağımıza çok net inanamıyorum. Rizeli çok tedirgin ve gergin.
İnşallah kötü rüya görmeden bu iş tamamlanır.

Spor

Loic Remy: “3 Puan İçin Oraya Gittiğimizi Onlara Göstermemiz Gerekiyor”

Loic Remy: “3 Puan İçin Oraya Gittiğimizi Onlara Göstermemiz Gerekiyor” Süper Lig'in 6. haftasında Demir Grup Sivasspor ile karşılaşacak olan Çaykur Rizespor'un yıldız futbolcusu ...

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...