Karakter boyutu :
RTEÜ Engelleri Kaldırdı

RTEÜ Engelleri Kaldırdı

Tarih 12 Mayıs 2016, 17:22 Editör reşat tula

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 10. Yıl Bahar Şenliği ve Engelliler Haftası münasebetiyle RTEÜ Dağcılık Topluluğu ile Sosyal Hizmet Topluluğu tarafından “Tar Şelalesi, Doğa Gezisi” etkinliği düzenlendi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Elemanı Uzm. Dr. Serdar Dizman öncülüğünde gerçekleştirilen etkinliğe üniversiteden 4, Rize Valiliği Gönül Elçilileri biriminden 4 ve Ömer Halaç İlköğretim Okulu'ndan 5 olmak üzere toplamda 13 engelli öğrenci ile refakatçiler ve topluluk üyeleri katıldı.

Üniversitenin önünden hareket eden kafilenin ilk durağı tabi güzelliklerle çevrili olan Rize’nin Çamlıhemşin ilçesindeki Tar Şelalesi oldu. Katılımcılar, iki kilometrelik yürüyüş parkurunda hem doğanın keyfini doya doya çıkardılar hem de sergiledikleri örnek davranışlarla “asıl engel bedende değil, zihindedir” mesajını verdiler.


Bir sonraki adres ise Ayder Yaylası olurken, buradaki yemek organizasyonunun ardından doğaseverler yeşilin her tonunu içerisinde barındıran bölgede fotoğraf çektiler. 


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI